צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  מה צריך לדעת לפני ששוכרים בובקט?

  בובקט הינו בעצם האח הצעיר של השופל, הטרקטור וכן של המחפר. קיימות שתי קבוצות מרכזיות של עבודות בובקט, בובקט סטנדרטי ואף בובקט קומפקטי אשר היקפיו זעירים גם מן הבובקט הקלאסי. על גבי בובקט נוהג מתפעל, באופן זהה לכל כלי הנדסה שונה.

  מחיר שעת עבודה בובקט

  לבובקט יש יכולת תמרון ניכרת, הינו מסתובב בפשטות שלוש מאות ושישים מעלות, עובר פינה ובאופן כלל אינו מאופיין כמורכב למדי. עוד מעלה ניכרת שלו הינה בממדים הקומפקטיים שלו. באופן לא דומה לכלי הנדסה רב ממדים. הוא עשוי להיכנס לאזור נמוך וכן לאזור צר. בובקט זעיר, גם עשוי לשמש עבור עבודה של גינון בבית פרטי וכן להיכנס אל תוך בניין. בזכות משקלו המועט של בובקט ניתן לעבוד עמו באזור אשר בו כלי הנדסי יסב לפגם לתשתית אשר נמצאת, כמו למשל – בתוך מבנה של מגורים מרוצף, בתוך דשא, וכן בתוך משטח של עץ.

  עבודה מחפרון

  עבודות בובקט משמשות במאוד שגשוג קבלנים של שיפוצים, הן במידה ובגינה והן במידה בתוך הבית, כלהלן –

  • בובקט בתוך הבית שלכם – בשל כך כי הוא זעיר בממדים שלו הינו עשוי להיכנס לתוך הבית שלכם ללא הסבה של פגם לריצוף בו. אפשר באמצעותו לשאת מלט, רצפות, חול וכיוצא בזה לתוך הבית. בנוסף לכך, ניתן לעשות בו שימוש עבור הריסה של קיר פנימי, פינוי של פסולת וכיוצא בזאת.
  • עבודה של ריצוף חיצונית – בבואכם לרצף שטח בגינה, ניתן לעשות שימוש בבובקט עבור נשיאה של חול, ריצוף וכל מיני חומרים, בפרט מקובל לעשות בו שימוש לפיזור והן לנשיאה של אבן משתלבת, כד רב ממדים, או סלע של נוי וכיוצא בכך.
  • עבודות של עפר בחצר שלכם – באם הנכם נדרשים בפיזור של אדמה או ביישור שלה בגינה שלכם או בפיזור של חול, אבנים, טוף וכיוצא בזה אף כי השטח שלה הינו מועט, בובקט עשוי לתמרן בפשטות הין עצים ועמודים וגם לבצע פיזור הומוגני.

  פינוי אדמה מחיר

  הרבה חברות נותנות עבורכם השכרה של בובקט ביחד עם מפעיל לשם ביצוע כל מיני עבודות בובקט. כה לדוגמה, במידה והנכם מעוניינים ליישר שטח בתוך החצר האישית שלכם, לפזר חצץ, קרקע או חול, להרוס קיר רב ממדים וכיוצא בכך, באפשרותכם לשכור בובקט על פי שעה או לחלופין על פי יום עבודה.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  צרו איתנו קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי