צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  מנוף סל

  שירות מנוף סל – שירותי שכירות של משאית מנוף סל לעבודה בגובה של 16 מטרים.

  המשאית בעלת כל אמצעי הבטיחות הדרושים על פי חוק.

  אפשרות לביצוע עבודות שונות : גיזום עצים, תיקונים בבנין, החלפת מנורות ועוד.

  יש באפשרותינו לספק גם את הכוח אדם לביצוע העבודה או רק השכרה של המנוף ע"פ דרישת הלקוח.

  חשוב לנו לציין שאנו מספקי את השירות לגופים ציבוריים רבים כגון: הרכבת הקלה בירושלים, עיריות,ישובים, רכבת ישראל וחברות נוספות.

  לקבלת הצעת מחיר

  מנוף סל להשכרה

  ישנן עבודות רבות אשר בהן יש להשתמש בציוד בטיחותי ואנשי מקצוע שהם בעלי רישיון לעבדה בגובה, כגון מנקי חלונות בבנייני משרדים, עבודות בנייה, עבודות חשמל, גיזום עצים, תליית שלטים ועוד. אחד מהכלים הדרושים לעבודה הם מנופי סל שמצטיינים בכושר הרמה גבוה, יציבות ויעילות. זהו למעשה מתקן, אשר נועד לסייע לנו להרים חפצים שונים למקומות גבוהים, תיקון גופי תאורה או כל דבר אחר, הנמצא בגובה רב. חברות רבות, מציעות שירותי השכרת מנוף סל, על מנת שניתן יהיה לעבוד בראש שקט ולא אחת, חברות רבות אף שולחות מפעיל מנוף אשר הוא גם בעל רישיון לעבודה בגובה.

  מנוף סל הינו מנוף נייד שקל לתפעול

  יש לציין כי מנוף סל, הינו בעצם מנוף נייד שיכו להגיע לגובה של עד 50 מ' אם החלטתם לפנות אל חברה העוסקת בתחום השכרת מנוף סל, יש לציין מה הגובה שאתם מעוניינים לו למטרת העבודה ובאיזה סוג עבודה מדובר. על מנוף הסל, יכולים לעמוד עד שני בני אדם וניתן יהיה להפעיל את המנוף באמצעות מערכת בקרה ושליטה עצמית. היתרון במנופי סל הוא שהעבודה מתבצעת בזמן יחסית קצר כי אין צורך בשימוש עם מדרגות, מעלית או כל אמצעי אחר.

  יש לוודא כי מי שמפעיל את מנוף הסל, נמצאים בידו האישורים הדרושים בכדי שניתן יהיה להפעילו ולעמוד בדרישות משרד העבודה כחוק. רבים מכירים בעובדה כי לא ניתן לבצע עבודות מסוימות לא השכרת מנוף סל ולכן יש לפנות לחברות מוכרות בעלות שם ומוניטין של שנים כאשר הציוד שהם משכירות למטרות עבודות אלה, עובר בדיקה קפדנית לפני שנמסר לעבודה.

  במה יש להתחשב כאשר שוכרים מנפי הרמה?

  לפני שאתם מתכננים לשכור מנוף סל {הרמה}, יש לדעת פרטים מדויקים כמו לכמה זמן תצטרכו אותו. כי אם אתם חברה קבלנית ואתם זקוקים לו לכמה שבועות, מחיר השכרת מנוף סל, יהיה שונה למשל ממחיר של כמה שעות עבור גנן. יש לבצע סקר שוק מקיף, בקרב חברות גדולות שמחזיקות מגוון סוגי מנופים ולקבל הצעת מחיר מלפחות 3 חברות.

  ככל שתמצאו חברה שתהיה מוכרת יותר, אשר משכירה מנופי סל, כך יגבר הסיכוי לקבל מהחברה שירות אמין, מקצועי ואיכותי. כל מנוף היוצא להשכרה, חייב בבדיקה קפדנית ויש לעבוד עליו על פי התנאים של משרד התמ"ת כמו נקפדה רבה על חוקי בודה על מנופים מסוג זה.

  מאיזו חברה מומלץ לשכור מנופי סל?

  כאמור, יש לשכור מנופי סל מחברה ידועה כמו מג'יק קלין , אשר קיימת משנת 2012. החברה הינה בהנהלתו של מר יוסי מויאל שהוא איש מקצוע וותיק בענף ובעל ידע נרחב ועשיר באחזקת מבנים. החברה הינה דינאמית ויודעת להתאים עצמה לצרכי לקוחותיה תוך למידת הלקוחות וגיוס של אנשי מקצוע מתאימים לעבודות השונות. בחברה מאמינים כי, הנושא של אחזקת מבנים ופרויקטים אינה מסתיימת רק בתחזוקה השוטפת, כי אם היכולת להעמיק ללקוחות שירות עם שאיפה למצוינות עם הרבה אכפתיות. המטרה ש חברת מג'יק ליין, הינה לקוחות שיהיו מרוצים וימשיכו ללוות את החברה.

  מגוון שירותי ניקיון בעזרת מנופי סל

  ניקיון הוא דבר הכרחי וחשוב ליצירת סביבת מגורים או סביבת חיים איכותית במיוחד.

  ההשפעה של סביבה לא נקייה על האדם או על העסק ידועה והיא מהווה השפעה ישירה או עקיפה על כל תחום, אם זה ביצירת הרמוניה ואם נרצה ליצור תפוקת עבודה גדולה יותר, מוטב יהיה להקפיד ליצור תמיד סביבה חדשה ונקייה במיוחד שמשדרת רעננות ומקום שנעים להיות בו.

  במקומות גדולים במיוחד כמו חללי ארגונים או מקומות עסקיים, הניקיון דורש יכולות גבוהות יותר אם מבחינה פיזית ואם מבחינת המכשור.

  גם בבתים רבים היכולת להגיע ולנקות במקומות קשים יכולה להיות מוגבלת ובלתי אפשרית, לכן, כאן נכנסת לתמונה חברת השכרה של השכרת מנוף סל שיכולה לספק מגוון רחב של שירותי ניקיון במחירים נוחים שיוכלו להתאים לכל מטרה.

  להסיר לכלוך קשה עם מנוף סל

  גם היכולת להסיר לכלוך קשה בעיקר במקומות שאין נגישות אליהם, יכולה להיות משימה בלתי אפשרית שעלולה ליצור סביבה מלוכלכת במיוחד או צוברת אבק רב ושכבת לכלוך קשה להסרה.

  מגוון שירותי ניקיון בחברה מקצועית מסיר את הלכלוך הקשה הזה בזמן קצר ובעבודה מהירה, גם כדי להסיר את הלכלוך העקשן במיוחד לנו כל המכשור המקצועי והנכון ביותר לכל משימה קשה.

  חשוב לזכור שבעיקר בשטח חיצוני כמו בחצר הבית, על מדרכות או בכבישים מצטבר הלכלוך הבעייתי ביותר כמו בוץ, צואת כלבים, צבע, כתמי שומן וכיוצא באלו, אך גם ללכלוך העקשני והקשה ביותר לנו מגוון של פתרונות טכנולוגיים יעילים היוצרים סביבה נקייה במיוחד תוך זמן עבודה קצר לשביעות רצון הלקוחות.

  אין למעשה לכלוך שלא נוכל להסיר בקלות וללא שום בעיה.

  החל משימוש באמצעות שטיפה עם זרם מים ועד לשילוב מנופים, מנוף סל,מכונת טאטוא ועוד.

  כל אחד יודע שהעבודה צריכה גם להתבצע במהירות, כיוון שלא ניתן יהיה להמתין רגע אחד לסגירה של מקום על מנת לנקות אותו, כמו כן המקום צריך להיות נקי ולהשרות אווירה נעימה בכל רגע כך שהניקיון היסודי צריך להיות שם בכל שלב, אם זה ליד תחנת האוטובוס או במשרד שלנו ואפילו בחצר הבית שלנו.

  לכן, במיוחד בשילוב של הטכנולוגיות הניקיון המתקדמות שלנו, הניקיון לא רק יהיה יעיל ומרשים אלא יבוצע במהירות רבה מבלי להפריע לאוכלוסיה, לעובדים או לדיירי הבית, ובמיוחד בניקיון של אבני דרך מסוגים שונים או משטחי קירות, בטון, מדרכות, משטחים שקופים או בעלי חלונות.

  השכרת מנוף סל מחיר

  סביבה נקייה המשרה אווירה נעימה ומושכת היא הכרחית בכל מקום, בין אם זה הבית הפרטי שלנו, מקום העבודה שלנו או הרחובות בהם אנו גרים ומסתובבים בהם.

  הדבר הראשון שתמיד קופץ לעינו של אדם הוא מקום מוזנח, לכלוך שמפוזר מסביב וכבר האדם שצופה בזה יכול להתלונן ולהרגיש לא נעים, זוהי חוויה המוכרת לכולנו היטב.

  לכן, חשוב לקבל שירותי ניקיון מחברה מקצועית יותר איתה תוכלו ליהנות מסביבה חדשה ואיכותית בכל רגע.

  ניקיון הוא דבר חשוב היוצר הרמוניה, משדר תמיד את הרעננות ומשדר את המסר שזהו מקום איכותי שנעים לחיות בו.

  לכן במקומות רבים הם אנו מבקרים אנו מעריכים את הרמה הגבוהה של המקום כתוצאה מרמת הניקיון הגבוהה שם, שפשוט השפיעה על תת המודע שלנו, על כן זה מעיד כמה הנושא הזה חשוב, השכרת מנוף סל מחיר.

  מגוון של שירותי ניקיון מקצועיים

  מקומות גדולים דורשים כמובן יכולת ניקיון שונה שדורשת כאן מעורבות של מכשירים המסוגלים להגיע בקלות לכל מקום ולנקות בצורה יעילה יותר, מכשור שבלעדיו יד האדם אינה יכולה להגיע למקומות קשים או נידחים ולנקות אותם, בדיוק לכך נועד השירות של של השכרת מנוף סל מחיר לעבודות חד פעמיות וכן מחיר לעבודות נשנות.

  וכל מקום מוזנח כאמור יצור במהירות סביבה מוזנחת ולכלוך שנערם במהירות מתחיל להתפזר גם למקומות אחרים ולחללים אחרים בסביבה.

  במיוחד במקומות גדולים או בחללים עסקיים הכוללים מסדרונות ארוכים משטחי חוץ רחבים, חלונות ענק וכדומה, ואפילו גם בבית הפרטי שלכם, כולנו מכירים היטב כמה קשה להגיע ולנקות במקומות נידחים יותר או גבוהים מאד, וזה אפילו יכול להיות מסוכן, יכולת הניקיון של כל אחד היא מוגבלת ובלתי אפשרית במקומות מסוימים, מה גם שזה דורש זמן רב ושעות ארוכות אם נרצה לנקות לבד משטחים מסוימים, לכן אל תטרידו את עצמכם בדאגות מיותרות, ותחסכו כאב ראש, כאן חברה המספקת במקצועיות רבה מגוון של שירותי ניקיון מקצועיים, תעשה את העבודה ביעילות ובמהירות עבורכם והכל בטווח מחירים נוח שיוכלו להתאים לכל תקציב.

  הסרת הלכלוך הקשה

  גם בנושא יכולת הסרת הלכלוך הקשה והעקשני ביותר, בדיוק במקומות שאין לעובד הניקיון נגישות, זו תמיד יכולה להיות משימה מתסכלת ובלתי אפשרית וכן עלולה ליצור סביבה עם שכבת לכלוך שהיא לרוב קשה מאד להסרה.

  לכן, מגוון שירותי הניקיון בחברה המקצועית שלנו תסיר עבורכם גם את הלכלוך הקשה ביותר ובזמן הקצר ביותר מבלי להפריע לעבודתכם או לשגרת יומכם.

  השכרת מנוף סל עושים דרך הטובים ביותר

  בין אם אתם עוסקים בגינון או ניקוי חלונות, ובין אם אתם זקוקים למנוף לשם ביצוע עבודות חשמל, בנייה או כל פעולה אחרת המצריכה שהייה ממושכת בגובה רב של אדם אחד או יותר-אתם בוודאי זקוקים למנוף.

  ברור לנו כי המקום הראשון ברשימת סדר העדיפויות שלנו בזמן ביצוע פעולות ועבודות מהסוג הזה הוא בטיחות. איש המקצוע המבצע את השירות נמצא בגובה רב לאורך זמן ואינו סטטי כי אם פעיל ובתנועה לצורך העבודה, מצב המציב אותו בסיכון למעידה או לאובדן שיווי משקל עקב תזוזה או תנועה לא שקולה.

  בשנים האחרונות, התוודענו כולנו לסיפורים קשים על תאונות עבודה לא מעטות בקרב פועלים, שקרו בעקבות פעולות ושימוש בכלים שאינם עומדים בכללי הבטיחות ובניגוד לחוק. בשונה מעבודה על הקרקע ובתנאים יציבים, עבודה בגובה רב מצריכה הקפדה מוחלטת וחסרת פשרות על חוקי בטיחות על מנת לא לסכן חיי אדם ולשם מניעת תאונות ולו הקטנות ביותר. עלינו להבין כי עיגול פינות ודילוג על חוקים קיימים עלולים להוביל לאסון, וכי אסונות אלה הם בהחלט ניתנים למניעה.

  לנו במגי'ק קלין חשוב להעביר ללקוחותינו כי הבטיחות שלהם ושל העובדים שלנו נמצאת בראש מעיינינו ומובילה את דרכינו ואת בחירותינו. חברות רבות החולקות עימנו את התחום בוודאי תסכמנה איתנו כי אף על פי שלעתים יותר משתלם כלכלית לשרת כל לקוח שמגיע – בסופו של יום אנו מעדיפים לספק שירות רק למקומות העומדים בתנאים ומצויידים באישורים הנדרשים, גם אם זה אומר שניאלץ לוותר על לא מעט לקוחות.

  כאשר אתם מחפשים השכרת מנוף סל, זכרו שמוטב לכם לעבוד רק עם חברות המקפידות על חוקי הבטיחות, למען רווחתכם ושלוות הנפש שלכם וסביבתכם. אצלנו תקבלו מענה לכל שאלה ובקשה וכן ייעוץ בנושאים שונים בתחום.

  אז מה תקבלו מאיתנו כשתרצו להשכיר מנוף סל?

  לאחר שהגעתם אלינו לצורך השכרת מנוף סל תשמחו לגלות שאצלנו תמצאו מנוף ש:

  • מגיע לגובה של עד חמישים מטרים.
  • מסוגל להכיל עד שני אנשים.
  • כולל מערכת שליטה ובקרה עצמית.
  • מצוייד בכל האישורים הנדרשים על פי משרד התמ"ת.
  • על פי בקשה, מגיע עם מפעיל מנוסה ומקצועי למנוף, ובעל רישיון לעבודה ואישורים להפעלתו.
  • מאחוריו חברה מקצועית הפועלת כבר כמעט עשור בתחום.

  בסופו של דבר, לכלים המחייבים בטיחות ויסודיות- פרגנו לעצמכם בשירות של מג'יק קלין ותודו לנו אחר כך.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  צרו איתנו קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי