צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  מה הקשר בין ניקיון הכביש לניהול העסק שלכם?

  מטאטא כביש רכוב

  כאשר הוגים הודות מטאטא, האסוציאציה ההתחלתית אשר מגיחה לראש שלכם הינה בוודאי המטאטא הביתי, אשר עושים בו שימוש של ניקיון מרצפות הדירה, המשרד או הגינה שלכם. מטאטא כביש מעניק את אותו פתרון – ניקיון של מקום מלכלוך, מאבק וכיוצא בזה – אבל חזותו אינה דומה בהחלט למטאטא הביתית. המברשות שלו רחבות הממדים מחוברות לכלי רכב ממונע אשר פועל על מנת לטאטא תוך כדי תנועה.
  עבודה מטאטא כביש

  הפרוצדורה הינה קלה למדי. קודם כל, אתרו קטלוג של מטאטא כביש באתרים אשר ברשת האינטרנט. עליכם לבדוק ביסודיות את כל הדגמים אשר מוצעים שם ואף את המפרט הטכני שלהם, על מנת שיהיה ביכולתכם לבצע בחירה של המטאטא הכי מיטבי עבורכם. במידה והנכם מתחבטים וכן מוצאים קושי של בחירת המטאטא שהכי יהלום עבור הצרכים שלכם, תפנו אל חברה מקצועית, אשר תשמח לעזור לכם בבחירה של מטאטא כביש הכי הולם את הדרישות שלכם והן של תנאי המקום שלכם. בתום הקנייה וגם בתום האספקה, יהיה באפשרותכם לשדרג את אופן הניקיון בעיר או במשרד שלכם על ידי מטאטא של כביש אשר הכי מרכזי בתחום.

  מטאטא רחובות

  כלי הרכב של טאטוא כביש הינו קומפקטי והוא מורכב רק מנהג אחד. בתחתית שלו מורכבות שתי מברשות, אשר מפעילים אותן על ידי מנוע שמסובב את המברשות במהלך הנהיגה. בשל הסיבוב הזריז, נלקטת הפסולת מן המשטח. בכלי הרכב אף נמצאת מערכת סינון מיוחדת, אשר שואבת את הלכלוך לתוך מיכל בכלי הרכב ואף מותירה בסיום התהליך אזור נקי לחלוטין.

  איך בנוי מטאטא כביש?

  מטאטא מכני הינו בעצם כלי רכב, אשר פועל באמצעות בנזין, למרות שיש מטאטאי כביש אשר מונעים על ידי מנוע חשמלי. כלי רכב זה מכונה אף מכונת טאטוא על ידי המון בני אדם והוא עובד באמצעות מברשת אשר מסתובבת בזריזות וכן מנקה את התחתית אשר לרוב עסקינן באזור שיש בו אספלט או על כביש, אפוקסי, בטון וכיוצא בכך. לרוב עסקינן הודות שתי מברשות, אשר הן בצורה עגולה, שמסתובבות בזריזות, כאשר לעתים הן עובדות באופן יבש והן פשוט מסירות את הלכלוך אשר הן עוברות מעליו אל החלק האחורי.

  בחלק האחורי של מטאטא כביש ממתין שואב אבק רב ממדים, אשר שואב את כל הלכלוך. האבק אשר אותו מדיחה המכונה חודר לתוך מיכל עצום, אשר קיים בחלק התחתון שלו.

  כיצד קשור מטאטא כביש לשיפור חוויית הלקוח בבית העסק?

  בעל עסק טרי? ותיק?

  אם היו מבקשים ממך למנות את הנקודות עליהן הכי חשוב להקפיד על מנת למשוך לקוחות נוספים ולוודא כי כל אחד מהם מקבל חווייה נעימה וחיובית בבית העסק שלך (גם אם לא רכש דבר בסוף הביקור) – מה הייתה תשובתך?

  אם נרשה לעצמנו להניח על פי סברות רווחות, הרי שרבים מבעלי ומנהלי העסקים שמים דגש רב על תמחור המוצרים או השירותים שהם מציעים, אחרים מקפידים על מקצועיות וניסיון עובדיהם לפני הכל, וישנם המתמקדים בנראות ועיצוב הפנים של העסק.

  מכל אלה כמובן שלא ניתן להצביע דבר ולומר כי הוא איננו מהותי או משמעותי לטובת רווחתם של הלקוחות, וכל עוד ישנה תשומת לב לצרכי הלקוחות וזכויותיהם הרי זה חיובי.

  עם זאת – ישנן נקודות אותן אנו עלולים לפספס. ייתכן וקיימים סעיפים נוספים שמוטב לתת עליהם את הדעת ותשומת הלב בכדי להיטיב עם העסק ולהעלות את שביעות הרצון אצל לקוחותינו.

  כשנחשוב על שטח המקום – לרוב נביט פנימה לתוך המבנה בו נמצא בית העסק, אך מעטות הפעמים בהן ניקח גם את השטח הנמצא מחוצה לו בחשבון, וחשוב לעשות זאת.

  לקוח המגיע עם רכבו אל תוך מגרש החנייה המוביל לבית העסק, מתחיל את החוויה שלו בנקודה הראשונית זו. במידה והמבנה עצמו מטופח ומעוצב אך הכביש המוביל אליו וכן מגרש החנייה מוזנחים ואינם נקיים, זה יהיה גם הרושם הראשוני של מרבית הלקוחות- ומכך נרצה להימנע.

  בכדי שתוכלו להתאים את החוץ אל פנים העסק שלכם, ולוודא כי אף מגרש החנייה או הכביש בקרבתכם עמד בסטנדרטים הגבוהים אותם הצבתם- הצטרפו למשפחת מג'יק קלין ותיהנו משירות מטאטא כביש המבריק כל אזור ומשטח ומעלה את רף הניקיון למקומות חדשים.

  מחפשים לדגם את הרחוב וסביבתו? טיאוט כבישים יעשה את העבודה

  לאחר חיפושים בלתי פוסקים ומייגעים מצאתם את דירת החלומות שלכם. היא נמצאת בקרבת בית הספר של הילדים, כמה דקות הליכה מהפארק ובמרחק נסיעה קצרצרה מהסופר.

  באמת שלא יכולתם לבקש טוב יותר מזה, אך עניין אחד פוגם באידיליה הזו והוא נראות הרחוב שאיננה משדרת ניקיון או תחזוקה שוטפת. תרחיש מוכר? אולי תופתעו, אך אינכם היחידים.

  אם אתם מעוניינים להשלים את התמונה ולוודא כי הרחוב נקי ומצוחצח בדיוק כמו הבית שלכם- הזמינו שירות מטאטא כביש של מג'יק קלין ותיהנו מכל העולמות.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  צרו איתנו קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי