צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  במת הרמה

  עבודה אשר בגובה מחייבת את בעלי המקצוע הכנה מבעוד מועד, קנייה או השכרה של ציוד בטיחותי הולם, הכשרה של עובדים ועוד כל מיני אלמנטים. בטרם כל זאת, מומלץ לכם ביותר לוודא כי קיימת עבורכם במת הרמה להשכרה הולמת עבור דרישות עבודה בגובה. במציאות של כיום המענה של במות הרמה עשוי להלום אף בשבילכם. מה היא בעצם במת הרמה וכן במה היא נבדלת מן מענה הרמה שונה? ומה הן הסגולות של במה זו ? כל זאת ועוד במאמר אשר לפניכם.

  במת הרמה למעשה מושתתת על כלי רכב מונע, אשר בעת הבלימה שלו אפשר להעמיס על הבמה אשר מחוברת אליו כשני בני אדם והן ציוד של עבודה ולהניף אותם אל על העלייה של הבמנ חלה בדרך כלל באופן אנכי ישר.
  במות הרמה נגררת ידועה היא העובדה, כי עבודה בגובה עם במות הרבה ישנה חשיבות מרובה אל תחום הבטיחות, בשל כך הנכם צריכים לפנות אך ורק אל חברה מקצועית שתבין את הצרכים שלכם, בה תוכלו להשכיר וכן לרכוש כל מיני התקני הרבה, אשר יהיו כולם בטיחותי. נהיר הוא הדבר בפרט להיבט של במות הרמה, שבחברה מקצועית באפשרותכם לאתר כל מיני סוגים של במות הרמה, על פי הדרישות שלכם.

  במת מספריים חשמלית

  הסגולה הכי מובילה ומשמעותית של במת הרמה באה לידי ביטוי בשטח הגדול אשר אותו היא מכסה. במה דברים אמורים? במידה והנכם עושים שימוש של מענה הרמה שונה, בדרך כלל עשוי להתעורר דרישה שמא לעבור לאזור שונה, כדי לדאוג לו. על פי החוק של מדינת ישראל, אשר בו נקבעו תקנות מוקפדות בייחוד אל מעבר ממקום של מתקן הרמה אחד אל מקום של מתקן הרמה שני. במידה והנכם פשוט אינם מעוניינים לעסוק בכל התחום הנ"ל, במה של הרמה עשויה להביא לכדי מענה אפקטיבי ביותר. במות של הרמה ייתנו בידכם לפעול לרוחב באופן נינוח, אפקטיבי וכן ברוב בטיחות.

  הסגולות השונות של במת הרמה קטנה

  כמו כן, בעת פעולה על ידי במת הרמה, ניתן אף לשנות את הגובה שלה. יש בנמצא כל מיני במות הרמה, אשר מושתתות על גבי מנגנון הרמה, אשר מכונות מספריים בגין החזות המוצלבת שלו. הוא נותן בידכם חלופה של ירידה וגם של עלייה באופן בטיחותי, ביחד עם מנגנון של עצירה, באם נדרש. כמובן שבעת הפעולה על גבי במות עבודה אסור להפעיל את כלי הרכב.

  נתרמים למשימה עם במת הרמה קטנה

  מתכננים אירוע הכולל הפקה מקצועית ומורכבת? מארגנים ערב תרבות או יריד רב משתתפים? אולי מתכוננים לקראת כנס שנתי?

  ובכן, אם עניתם "כן" על לפחות אחת מהשאלות – סביר להניח שאחד הסעיפים ברשימת המטלות שלכם הוא לדאוג לבמה שתעמוד במרכז האירוע (תרתי משמע).

  אתם בוודאי עסוקים בכל הסידורים והארגונים לקראת המועד, ועל כן משתדלים לקבל החלטות נכונות, מהירות וחסכוניות בזמן.

  גם אם רשימת הסידורים שלכם זהה לזו של אדם אחר המארגן אירוע דומה, הרי שסדר העדיפויות עשוי להשתנות מאירוע לאירוע וכן תלוי גם באופי המארגן והזמן העומד לרשותו.

  אז חילקתם את הרשימה לקטגוריות? אתם וודאי מתכננים לסמן וי קטן על כל המשימות הגדולות תחילה, ורק אז להתפנות לכל התוספות עבורן הזמן גמיש יותר, וזו אכן גישה נהדרת.

  אם ידוע לנו גודל האזור המוגדר לצורך קיום האירוע, נוכל לדעת גם היכן למקם את הבמה וכן מהו גודלה הרצוי.

  מאחר וסביב הבמה נבנית התפאורה לאירוע כולו, בהחלט מומלץ להתחיל בה ומשם להוסיף את כל מה שדרוש לנו לשם הצלחה מסחררת.

  בדיוק כמו כל שאר המשימות, גם מציאת שירות בנייה ופירוק של במת הרמה צריך להיות פשוט- במיוחד בימינו כאשר הכל נגיש לנו בלחיצת כפתור. עם זאת, מאחר ואכן קיים היצע רחב, נרצה לוודא כי בית העסק עמו נעבוד מקפיד על כללי הבטיחות כולם, ומבטיח לנו ולאורחינו ערב נעים וחלק.

  עם מג'יק קלין תוכלו ליהנות גם אתם מאירוע מהנה ומרשים, ולדעת כי אנשי מקצוע מנוסים ויסודיים דואגים להצלחה שלכם כשם שידאגו להצלחה שלהם, צרו עימנו קשר והצטרפו גם אתם למשפחה!

  במות הרמה למעבר דירה בקלות ובבטחה

  עוברים לדירה חדשה בבניין? בשעה טובה! אז מה חשוב שתדעו?

  מעבר לרשימת סידורים שנדמה שרק הולכת ומתארכת, זהו יום מרגש ומהנה עבורו המתנתם בוודאי לא מעט – ולכן חשוב לדאוג לנטרל כל מכשול בדרך ולצלוח אתגרים קטנים שלרוב נקרים בדרכנו ביום המעבר לדירה חדשה.

  אם כבר ארזתם את מרבית החפצים, וקיבלתם מפתח לדירה החדשה – לבטח תרצו לדאוג שגם הרהיטים הגדולים יועברו בקלות וללא החשש שמא ייפגעו. על כן, אתם זקוקים לשירות במת הרמה שילווה את כל הרהיטים שלכם בבטחה אל משכנם החדש.

  עם המקצוענים שלנו במג'יק קלין תוכלו לעבור את המעבר בכייף ולדעת שיש מישהו שדואג לכם למעבר נעים, שקט וחלק מכל הבחינות.

  במות הרמה

  כל מה שצריך לדעת על במת הרמה קטנה

  במת הרמה, הינה סוג של מנוף אשר מתאים להרמת אדם, פועל או ציוד לגובה בצורה ישרה או מאונכת. פתרון זה, יכול להתאים לבנייה או שיפוץ, צביעה או שטיפה. ניתן למצוא מגוון רב של במות הרמה, מה שיתאם למצבים וצרכים שונים. קבלנים רבים וכן, חברות העוסקות בתליית שלטים, עובדות מול חברות המציעות השכרת במות הרמה. . יש לציין, כי מתקן ההרמה הינו נוח לשינוע בזכות המידות הקטנות של הבמה. לרוב, מדובר על גודל במה שאינה עולה על מטר אחד.

  ניתן למצוא במות הרמה אשר מגיעות לגובה רב, כאשר שאר במות הרמה מגיעות לגובה של עד 6 מטרים וניתן למצוא חברות המציעות השכרת במות הרמה אשר מגיעות לגובה של 10 מ' ויותר. המחירים של במות הרמה להשכרה הינם נוחים וזהו פתרון נוח לחברות רבות כגון קבלנים וחברות העוסקות בעבודות שונות בגובה כגון חברות ניקיון המתמחות בניקוי חלונות לגובה, חברות שיפוצים, תחזוקת רמזורים ועוד.

  היתרונות של עבודה עם במת הרמה קטנה

  כאשר משכירים במות הרמה, יש לבחור במת הרמה מתאימה לעבודות הנדרשות, לדוגמא פעילות בגובה לעבודות תשתית והקמת מבנים. ניתן למצוא חברה המספקת השכרת במות הרמה, לצד במות מספריים חשמליים עם מייצבים. קיימות במות הרמה המכילות גם זרוע טלסקופית ישרה או במות עם זרוע טלסקופית מפרקית. באמצעות במות הרמה, ניתן להרים משקל של עד 400 ק"ג. בשנים האחרונות, אנו עדים לשדרוג כל ציוד הרמה, למטרת שכלול הציוד הקיים לרמה גבוהה יותר, מה שיאפשר פתרונות לעבודה בגובה באופן הבטיחותי והיעיל ביותר.

  כאשר אתם מחפשים השכרת במות הרמה, יש להגדיר מראש את צרכיכם, אופי הציוד או העבודה אשר לשמה אתם מעוניינים לשכור במת הרמה והחברה תדאג לכם לציוד הרמה איכותי אשר יתאים לעבודה הספציפית אשר ברצונכם לבצע. יש לציין כי היום במות הרמה מחליפות את הפיגומים, מה שמאפשר חיסכון בזמן, בכסף ובכוח אדם. ניתן להגיע לגובה של עד עשרה מטרים, על מנת לבצע את העבודות הנחוצות בבניה, אלומיניום ועוד.

  מי משתמש בציוד הנדסי כמו במת הרמה?

  ישנם בעלי מקצוע רבים וחברות אשר משתמשות עם ציוד הנדסי כמו במות הרמה. למשלך גננם אשר נדרשים לגזום עץ או לכרות עץ שנחשב למסוכן לציבור בשל מזג אוויר סוער או סכנה לחוטי החשמל ברחוב, עיריות ומועצות אשר נדרשות לבצע עבודות שונות בגובה, כגון קישוט העיר לכבוד יום העצמאות, צביעת חללים חיצוניים של בניינים גבוהים ועוד.

  במת הרמה קטנה

  מחפשים במת הרמה קטנה?

  סקטורים רבים במשק נדרשים לבצע שימוש עם במת הרמה על מנת לבצע עבודות בגובה מסוגים שונים כמו למשל עבודות שיפוצים, התקנת מיזוג אוויר במקומות גבוהים שאינם נגישים בצורה פנימית מתוך המבנה עצמו, לצורך התקנות בגובה של שלטים ותאורה, לבנייה, לגיזום ועוד. השימוש באפשרות של במת הרמה מסייע מאוד ומקל בתחומים רבים, ואם אין לכם במת הרמה ביצוע העבודה יהיה הרבה יותר קשה ומסורבל ויימשך זמן רב יותר. כדי להקל עליכם – ריכזנו לפניכם כאן כל מה שחשוב לדעת על במות הרמה.

  סוגים ודגמים – במת הרמה

  ככלל ניתן למצוא ארבעה סוגים נפוצים של במת הרמה והם: מספריים, נגררת, טלסקופית או זרוע. אלו הם הסוגי הנפוצים כאשר בכל סוג תוכלו להזמין במת הרמה עם גובה שונה, משטח שונה ועוד. במת מספריים למשל היא בעלת משטח עשוי פלדה שהוא חזק מאוד והיא מתאימה להרמה ונשיאה של משקלים בינוניים או קטנים, ופחות עבור משקלים גדולים. היא כוללת כמובן את המשטח הנשלף, מה שנקרא מרפסת. במת הרמה טלסקופית למשל היא חדשנית ומתקדמת והפיתול הטלסקופי שלה מאפשר להגיע לאזורים גבוהים שאינם נגישים עבור במה נגררת.

  בטיחות

  השימוש בבמת הרמה הוא בטוח, אך חשוב שעובד הבמה יהיה בעל ההכשרה המתאימה לכך כאשר הוא חייב לעבור לפני כן הדרכה בגובה ולקבל אישור בתוקף אחרי מעבר בהצלחה של הדרכה כזו. כמו כן, חובה גיל מינימום של 18 שנים כמו גם רישיון נהיגה בתוקף מסוג B.

  חסכון בזמן

  אם תנסו לבצע את עבודת הגובה ללא שימוש עם במת הרמה תיווכחו לדעת שאתם תבצעו תהליך שיימשך הרבה יותר זמן וידרוש כוח עבודה רב יותר. משום שכיום ישנו פתרון קל, נוח וזמין של במת הרמה הרי שחבל לוותר על האופציה הזו. אם יש לכם צורך בהתקנה, שיפוצים או ביצוע עבודות גובה שונות של מיזוג אוויר, חשמל, שיפוצים, התקנת שלטים ועוד – אל הססו ופנו עוד היום לחברה מקצועית ואמינה שתספק לכם במות הרמה בדגמים שונים, ייעוץ וליווי מקיפים.

  במת הרמה קטנה מחיר

  במת הרמה קטנה

  השימוש בבמות הרמה מאפשר לקבלנים, שיפוצניקים, מתקיני מערכות מיזוג או חשמל ולבעלי מקצוע נוספים לבצע עבודות בגובה בצורה יעילה ונוחה מאוד. יש דגמים שונים של במות הרמה, בגדלים שונים ועם מנגנוני פעולה שונים כמו מספרים או טלסקופ למשל. יש מקרים בהם אין צורך בבמת הרמה גדולה או מאסיבית ומספיקה במת הרמה קטנה שעלות השכירות או הרכישה שלה היא נמוכה יותר לעומת במת הרמה גדולה.

  חשוב לבדוק

  לפני שאתם שוכרים או רוכשים במת הרמה חשוב מאוד לבדוק מהו הגובה המקסימלי אליו מגיעה הבמה כמו גם את האפשרויות שלה מבחינת ניידות – האם היא סטאטית (נייחת) או ניתנת להזזה (ניידת). חשוב גם לבדוק לא רק את מנעד הגובה אלא את מנעד המשקל שהבמה יכולה לשאת לגובה. כמו כן כדאי לבחור במת הרמה קטנה אשר מתאימה מבחינת המידות שלה ללוקיישן בו תעשו בה שימוש כמו גם למקום האחסון שלה שיש בו שטח פנים וגובה מספק, כאשר הבמה לא נמצאת בשימוש. חשוב גם לבדוק מי היצרן, האם יש תעודת אחריות ומה היא כוללת.

  במת הרמה קטנה מחיר

  ואחרי שבדקתם את כל זה חשוב גם לבחון את השימוש בה, זאת אומרת האם היא נוחה לשימוש עבור מי שיעבוד בה ועבור התאמה לשטח ולמבנה בהם יעשה בה שימוש. אפילו במת הרמה איכותית אשר מתאימה מבחינת המידות והמשקל לא תעשה את העבודה אם היא לא נוחה לשימוש, ולכן מאוד חשוב לבחון את השימוש בה.

  מהיכן כדאי להביא במת הרמה קטנה?

  ישנם ספקים שונים מהם תוכלו לרכוש או לשכור במת הרמה קטנה, ולכן חשוב לבצע השוואה בין הספקים השונים, כאשר יש להשוות לא רק את המחיר אלא גם פרמטרים נוספים כאמור כמו למשל האם מדובר ביצרן מוכר או שמא מדובר ביצרן קטן אנונימי יחסית. חשוב גם להשוות את כל החבילה כמו למשל את האחריות – למשך כמה זמן, מה היא כוללת ומי מספק את האחריות. רצוי לרכוש במות הרמה מספק בעל שם וזמינות לסיוע טכני.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  צרו איתנו קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי