צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  בימה להשכיר

  במות הרמה משרתות מגוון תחומים במגזר התעשייתי, העסקי או הפרטי. רוב השימושים בבמות ההרמה הם זמניים ולכן, קניית במת הרמה אינה תמיד רעיון יעיל ופרקטי לכיס. לכן, במקרים אלו של צורך זמני בבמת ההרמה, נהוג לפנות לחברה המשכירה במות הרמה. חברות המשכירות במות הרמה הן חברות אשר רכשו להן מגוון במות הרמה, אותן הן מספקות על פי דרישה וצורך. ניתן כיום למצוא מגוון של במות הרמה להשכרה, אשר עונות לקריטריונים הספציפיים שהלקוח תר אחריהם.

  סוגים של במות הרמה המצויים בשוק

  בשוק מצויים כיום ארבעה סוגים שונים של במות הרמה להשכרה: במת הרמה נגררת, במת הרמה טלסקופית, במת מספריים ובמת זרוע. במת ההרמה הנגררת הינה יחידה קטנה של במה שאינה מופעלת על ידי מנוע ולכן דרוש כוח חיצוני כדי להזיז אותה. יכולת ההזזה של במה זו תלויה בגודלה ובשאלה אם היא נתמכת בגלגלים. על פי מאפיינים אלו נקבע האם הבמה ניתנת להזזה על ידי אדם, או שדרוש לשם גרירתה רכב הובלה או גרירה. יחידות קטנות של במות הרמה נגררות הינן קלות להרמה וכך ניתן להעמיס אותן על טנדר לצורך העברתן ממקום למקום. במת הרמה טלסקופית מורכבת מזרוע טלסקופית ישרה אשר ניתן לנצל באמצעותה את מלוא הטווח של המקטעים הטלסקופיים לכיוון אלכסון או לכיוון אנכי. במת מספריים הינה המצאה הרשומה בפטנט משנות ה-60. מדובר בבמה הנראית כמו X ולכן זכתה בכינוייה "מספריים". במת הרמה מסוג זה מיועדת למצבי הרמה מאונכים בלבד. התנועה בה לכיוון מעלה מושגת באמצעות הפעלת לחץ על חלקה החיצוני של מערכת התמיכה הנמוכה, פעולה המדומה לסגירת מספריים. בקצה העליון של הבמה עשוי להיות גם משטח המאפשר גישה נוחה באזור העבודה. במת זרוע הינה במה אשר הזרוע שלה מפרקית ומאפשרת גישה אל מיקומים מאתגרים.

  הדרך לבחור חברה להשכרת במות

  על מנת לבחור בחברה להשכרת במות אשר משרתת היטב את הצרכים הספציפיים הדרושים במקום העבודה, חשוב לאסוף מידע אודות חברות ההשכרה השונות אשר יש להן במות הרמה להשכרה, ומתוכו לארגן מספר נתונים להשוואה: הנתון הראשון הוא מחיר ההשכרה, אשר מתומחר בדרך כלל במדדים של מחיר יומי, שבועי או חודשי. שאר הפרמטרים של התמחור הם סוג הבמה המושכרת, גובהה, ומרחק הנסיעה מחברת ההשכרה אל אתר העבודה. הנתון השני להשוואה הוא איכות החברה, הנמדדת בקהל לקוחות מרוצה. חברת מג'יק קלין היא אחת מחברות ההשכרה הבולטות בשוק, מכיוון שהיא מציעה ללקוחותיה מחירים נוחים ושרות אדיב.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  צרו איתנו קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי